Sevdamız Beşiktaş
Beşiktaş için kritik anlaşma! Kriz durdurulacak!

Beşiktaş, Bankalar Birliği ile yapılandırma anlaşmasını yaptı, ayrıca 300 milyon liralık yeni bir krediyle nefes aldı. İşte ayrıntılar…

Beşiktaş için kritik anlaşma! Kriz durdurulacak!

Türkiye Bankalar Birliği ile uzun süredir görüşen ve aradaki sorunları çözmeye çalışan Beşiktaş Yönetimi, dün itibariyle protokole imzayı attı. Güncellenen yeni anlaşma sonucunda Beşiktaş’a 300 milyon TL kredi verilecek.

Birkaç gün içerisinde bu parayı kasasına koyacak olan yönetim, tüm birikmiş futbolcu ve personel alacaklarını ödeyecek. 250 milyon olarak öngörülen rakamı 300 milyon TL’ye çıkartan Bankalar Birliği, yapılandırma ile birlikte kulübün temliklerini de açmış oldu.

Yapılandırma ve krediler için yeni bir ödeme planı hazırlayan birlik, 2 yıl faiz dışında geri ödeme almayacak. Anlaşmayı uygun faiz çerçevesinde yapan Beşiktaş Yönetimi, bu iki sene içerisindeki gelirlerini diğer borçlarına yönlendirecek.

Beşiktaş Yönetimi ancak iki sene sonra Bankalar Birliği’ne ödeme yapmaya başlayacak. Ana parayı 5 senede ödeyecek olan yönetim, toplamda 7 yıl sonrasında tüm borçlarından kurtulmayı planlıyor.

MALİ DEDEKTİF

7 sene sonunda kredilerin tamamını tahsil edecek Bankalar Birliği, bu süreçte kulübün tüm ödemelerini yakından takip edecek. Transferden, borç ödemelerine kadar tüm mali hareketliliği izleyecek olan Bankalar Birliği, deyim yerindeyse mali dedektiflik yapacak. Beşiktaş Yönetimi gelen para nedeniyle bugünden itibaren transfer çalışmalarında düğmeye de basmış olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

shares